skip to Main Content
+421 911 909 111 Ďurková 11, 94901 Nitra, Slovakia

Poloha hotela

Hotel sa nachádza v krásnom historickom centre Nitry – piatom najväčšom meste na Slovensku situovanom na úpätí vrchu Zobor. Ako jedno z najstarších miest na Slovensku ponúka Nitra množstvo historických a kultúrnych pamiatok. Najvýraznejšou z nich, viditeľnou aj z terasy hotela, je Nitriansky hrad s Katedrálou sv. Emeráma, ktorý sa nachádza len 600 m od hotela. Pre kultúrnych nadšencov sa v Nitre nachádza množstvo kostolov, synagóg, múzeí, galérií, divadiel, jeden z najväčších amfiteátrov na Slovensku a národné výstavisko Agrokomplex. Vďaka svojím turistickým trasám a prírodným chodníkom je Nitra skvelým miestom aj pre milovníkov prírody.

Cigarový salónik

Kožené kreslá, kvalitné cigary, pokojná a starožitná atmosféra, ako keby zastal čas. Po mnoho generácií si muži užívali chvíle samoty a oddychu s cigarou a pohárom kvalitného alkoholu. Náš vlastný humidor a profesionálne trénovaný personál vám poskytne všetko potrebné pre váš osobný rituály pokoja a relaxu.

Carwash 11

Počas vášho pobytu v našom hoteli sa dokážeme postarať aj o vaše auto. Naša garáž ponúka ručnú autoumyváreň všetkým návštevníkom. Dokonca aj v prípade, že prídete len na konferenciu či stretnutie, naši profesionáli sa o vaše auto radi postarajú. Autoumyváreň 11 je tu pre vás denne od 08:00 do 18:00 a ponúka vám širokú škálu možností čistenia, vďaka ktorým vaše auto získa výstavný lesk.

Domáce zvieratá sú vítané

Ak ste sa rozhodli stráviť pobyt aj so svojím zvieratkom, ste na správnej adrese. V našej ponuke nájdete aj izby, ktoré sú špeciálne vybavené pre príjemný a pohodlný pobyt aj s vaším domácim miláčikom. V prípade záujmu je, samozrejme, potrebné kontaktovať nás ohľadne tejto požiadavky vopred, aby sme zabezpečili všetko potrebné. V prípade pobytu so zvieraťom však môžu byť účtovaný poplatok.

Každá izba je zariadená televízorom s plochou obrazovkou, pracovným stolom, bezplatným WiFi pripojením a kúpeľňou. Súčasťou niektorých apartmánov je aj vaňa, pohovka a bezpečnostná schránka. Vo všetkých izbách sa nachádza koberec, vlastná klimatizácia a kúrenie. Raňajky formou bufetových stolov sa podávajú v jedálni. Ceny sú uvádzané za izbu a zahŕňajú 20 % DPH. V cene nie je zahrnutá mestská daň z ubytovania 0,50 EUR/noc za osobu.

Deti sú v našom hoteli vítané. Jedno dieťa do 6 rokov ubytujeme pri použití existujúcich postelí bez poplatku. Za ostatné staršie deti či dospelých na prístelke sa účtuje poplatok 29 EUR/noc. Maximálny počet prísteliek je 1 na izbu. Akýkoľvek typ prístelky je možný len na požiadanie a musí byť schválený vedením hotela. Poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli.

Pre všetkých našich hostí je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Back To Top