skip to Main Content
+421 911 909 111 Ďurková 11, 94901 Nitra, Slovakia

Poloha hotela

Hotel sa nachádza v krásnom historickom centre Nitry – piatom najväčšom meste na Slovensku situovanom na úpätí vrchu Zobor. Ako jedno z najstarších miest na Slovensku ponúka Nitra množstvo historických a kultúrnych pamiatok. Najvýraznejšou z nich, viditeľnou aj z terasy hotela, je Nitriansky hrad s Katedrálou sv. Emeráma, ktorý sa nachádza len 600 m od hotela. Pre kultúrnych nadšencov sa v Nitre nachádza množstvo kostolov, synagóg, múzeí, galérií, divadiel, jeden z najväčších amfiteátrov na Slovensku a národné výstavisko Agrokomplex. Vďaka svojím turistickým trasám a prírodným chodníkom je Nitra skvelým miestom aj pre milovníkov prírody.

Cigarový salónik

Kožené kreslá, kvalitné cigary, pokojná a starožitná atmosféra, ako keby zastal čas. Po mnoho generácií si muži užívali chvíle samoty a oddychu s cigarou a pohárom kvalitného alkoholu. Náš vlastný humidor a profesionálne trénovaný personál vám poskytne všetko potrebné pre váš osobný rituály pokoja a relaxu.

Carwash 11

Počas vášho pobytu v našom hoteli sa dokážeme postarať aj o vaše auto. Naša garáž ponúka ručnú autoumyváreň všetkým návštevníkom. Dokonca aj v prípade, že prídete len na konferenciu či stretnutie, naši profesionáli sa o vaše auto radi postarajú. Autoumyváreň 11 je tu pre vás denne od 08:00 do 18:00 a ponúka vám širokú škálu možností čistenia, vďaka ktorým vaše auto získa výstavný lesk.

Každá izba je zariadená televízorom s plochou obrazovkou, pracovným stolom, bezplatným WiFi pripojením a kúpeľňou. Súčasťou niektorých apartmánov je aj vaňa, pohovka a bezpečnostná schránka. Vo všetkých izbách sa nachádza koberec, vlastná klimatizácia a kúrenie. Raňajky formou bufetových stolov sa podávajú v jedálni.

Deti sú v našom hoteli vítané. Jedno dieťa do 6 rokov ubytujeme pri použití existujúcich postelí bez poplatku. Za ostatné staršie deti či dospelých na prístelke sa účtuje poplatok 29 EUR/noc. Maximálny počet prísteliek je 1 na izbu. Akýkoľvek typ prístelky je možný len na požiadanie a musí byť schválený vedením hotela. Poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli.

Pre všetkých našich hostí je k dispozícii súkromné parkovisko.

Back To Top